Witaj w Magorze, Wędrowcze, Królestwie fantasy. Odnajdziesz tutaj opowiadania, wiersze, sztuki teatralne, obrazy, rysunki, a nawet teksty "piosenek". Ponadto natrafić możesz również na dodatki do gier fabularnych, takich jak Warhammer, Earthdawn, Wiedźmin, czy Wampir. Wejdź i rozkoszuj się bogactwem naszego Świata.
Nostalgia Shaman of Magor Diablo 3 Funart XIV-wieczny rycerz Oczekiwanie Wstęp do Piekła Jestem wilkiem Draigo and Logan Paladin with hammer Brak tytułu
WIEŚCI ZE ŚWIATA:
muzyka Andreas Vollenweider
2010-01-23 21:25

Ciężko będzie żeby ten rok pobił poprzedni pod względem ilości wspaniałych koncertów, aczkolwiek początek jest obiecujący :)

Trudno pana zaklasyfikować do jakiegoś konkretnego gatunku, czasem jest to world, czasem new age, jazz, albo muzyka klasyczna, albo coś pomiędzy :) Często współpracuje z wieloma artystami, a na jego koncertach nieraz można dostrzec instrumenty z różnych stron świata.

A nasz piękny kraj odwiedzi:
- 14 marca, Sala Kongresowa, Warszawa,
- 15 marca, Centrum Kongresowo - Dydaktyczne UMP, Poznań,
- 16 marca, Górnośląskie Centrum Kultury, Katowice.

-Anewia
film Alice in Wonderland - 05/03/2010
2010-01-22 15:43

Alicja w Krainie Czarów w kinach ! Polski zwiastun tutaj.

Reżyserem jest Tim Burton ("Edward nożycoręki", "Batman"), a w głównych rolach występują Mia Wasikowska i Johnny Deep. Ekranizacja powieści Lewisa Carrolla zapowiada się obiecująco, byle tylko do naszych kin trafiła również wersja bez dubbingu...

-Galahad Gesco
konwent Tricon2010 - Eurocon2010
2010-01-22 15:22

Największy europejski konwent Eurocon, będzie miał miejsce w Cieszynie (granica polsko-czeska)! Odbędzie się w dniach 26-29.08.2010 na terenie campusu Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz na terenie Czeskiego Cieszyna. Oficjalna strona konwentu.
Mam cichą nadzieję, że grupa Magoru pojawi się na tej imprezie. Temat imprezy pojawi się niebawem na naszym forum.

-Galahad Gesco
komputer Polski StarCraft 2
2010-01-21 19:54

Nowa wspaniała wiadomość!

Blizzard oficjalnie ogłosił spolszczenie
kontynuacji Epickiej gry StarCraft!

Śmiało można teraz powiedzieć, że lista
oficjalnie wspieranych europejskich wersji
językowych rozszerzy się do siedmiu pozycji,
obok wersji angielskiej, francuskiej,
niemieckiej, rosyjskiej i hiszpańskiej.

Oprócz tego Blizzard zapewnia wysokiej jakości wsparcie techniczne w naszym języku.

Ponadto zlokalizowany w tychże siedmiu
językach zostanie serwis Battle.net
należący do Blizzard Entertainment.

Kto będzie zajmował się dystrybucją gry
w naszym kraju nie zostało jeszcze ustalone.
Krążą plotki, że dystrybutorem będzie LEM,
ale nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

-Dark Fallen Angel
komputer Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2
2010-01-20 10:25

W związku z nieoczekiwanymi problemami w procesie produkcji artbooków wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Mass Effect 2 informujemy, że wersja PC trafi do sprzedaży bez artbooków.
Oczekujemy, że artbooki będą dostępne w tygodniu po premierze gry.

Brakujące artbooki zostaną udostępnione wszystkim nabywcom Edycji Kolekcjonerskiej w następujący sposób:

- klientom, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską PC przez Internet w sklepach Gramer.pl oraz Empik.com z dostawą do domu - artbooki zostaną przesłane bezpłatnie w momencie ich dostępności,
- klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC w salonach Empik, będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu,
- klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC poprzez Empik.com z opcją odbioru z salonie będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu.

Data premiery Edycji Kolekcjonerskiej w wersji na konsolę Xbox360 zostanie podana w najbliższym czasie (oczekujemy, że opóźnienie nie przekroczy tygodnia).
Klienci, którzy złożyli zamówienie na taką wersję w sklepach Gramer.pl lub Empik.com mają możliwość zmiany swojego zamówienia na edycję zwykłą.
Jeśli jednak zdecydują się poczekać na dostawę Edycji Kolekcjonerskiej, w ramach rekompensaty otrzymają bezpłatną przesyłkę Edycji Kolekcjonerskiej.

Electronic Arts Polska przeprasza graczy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją, wierząc jednocześnie, że proponowane rozwiązanie jest najkorzystniejszym z możliwych.

-Vaticinator
muzyka Uczta gotycka
2010-01-17 21:49

Trochę na ostatnią chwilę, ale jakby do któregoś fana nie dotarła informacja;
miasto: Warszawa,
miejsce: klub Progresja,
kto i kiedy: The 69 eyes 20 stycznia, oraz Fields of the Nephilim 21 i 22 stycznia (koncerty będą różne, więc warto wybrać się na oba:)

-Anewia
komputer Znamy już wszystkie gwiazdy polskiej wersji językowej gry Mass Effect 2
2010-01-15 05:18

Mirosław Zbrojewicz, aktor filmowy i dubbingowy, znany m.in. z kultowego filmu Chłopaki nie płaczą, grający również w najnowszej produkcji Tajemnice Westerplatte, podkłada głos w grze Mass Effect 2, odgrywając kontrowersyjną postać Człowieka Iluzji.

Człowiek Iluzja to potężny i charyzmatyczny przywódca grupy Cerberus, tajemniczej organizacji bezgranicznie oddanej swojej misji - dbaniu o interesy rodzaju ludzkiego we wszechświecie, bez względu na koszty i ofiary. Wierzy on, iż jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, ale również jej dominacji nad innymi rasami zamieszkującymi znaną galaktykę. Aby przeciwstawić się zagrożeniu niesionemu przez zupełnie nowego wroga - Zbieraczy, Człowiek Iluzja decyduje się połączyć siły z Komandorem Shepardem, który dzięki zasobom udostępnionym przez Cerberus będzie w stanie uratować ludzkość... Ale czy Shepard naprawdę może mu zaufać i uwierzyć w jego dobre intencje?

Te i inne tajemnice zostaną wyjaśnione wraz z premierą gry, która będzie miała miejsce już 29 stycznia na platformy PC i Xbox 360. W rolach głównych w polskiej wersji językowej występują: Sonia Bohosiewicz, Łukasz Nowicki, Maciej Maleńczuk i Mirosław Zbrojewicz. Lokalizacja gry na język polski to drugi największy projekt po grze Dragon Age: Początek. W nagraniach dubbingu uczestniczyło ponad 60 aktorów, którzy odegrali 300 postaci, nagrywając pół miliona słów.

Krótkie wrażenia Mirosława Zbrojewicza z pracy nad Mass Effect 2 i próbki nagrań dubbingu znajdziecie pod tym adresem.

-Vaticinator
film Starcie Tytanów
2010-01-10 14:46

Premiera zapowiedziana bodajże na marzec, u nas w kwietniu. Dość luźny remake "Zmierzchu Tytanów". Czas goni, a twórców filmu przerastają ich pomysły. Technologie 3D musieli sobie darować z braku czasu. Również na pytanie kto napisze muzykę długo nie znano odpowiedzi, Matt Bellamy (Muse) będąc w trasie koncertowej musiał niestety zrezygnować, ale pracę przejęli panowie Craig Armstrong oraz Neil Davidge, znani między innymi ze współpracy z Massive Attack, Davidge między innymi był producentem rewelacyjnej "Mezzanine". Myślę że kto zna możliwości tych panów nie może się doczekać tej muzy tak jak ja, no i film przy okazji się zobaczy :)

-Anewia
komputer Pierwszy zwiastun przebudzenia
2010-01-05 16:46

Już o godzinie 18:00, na łamach oficjalnego kanału YouTube firmy Electronic Arts Polska - http://pl.youtube.com/eapolska, znajdziecie pierwszy oficjalny zwiastun promujący
dodatek do gry Dragon Age? Początek, który nosi nazwę Przebudzenie. Zapraszamy!

-Vaticinator
komputer Przedstawiamy pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age? Początek
2010-01-05 16:43

Epicka przygoda w świecie Szarych Strażników będzie miała swój ciąg dalszy.

Mamy przyjemność zapowiedzieć pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age? Początek. Nosi on nazwę Przebudzenie i trafi na rynek już 16 marca w wersji dla komputerów PC oraz konsol PlayStation?3 i Xbox 360?.

Nadchodzące rozszerzenie zostało zaprojektowane przez ten sam zespół ludzi, który stworzył podstawową wersję gry. Dzięki Przebudzenie gracze będą mieli okazję odwiedzić krainę o nazwie Amaranthine oraz przeżyć w niej epicką przygodę, co ostatecznie doprowadzi do odkrycia tajemnic mrocznych pomiotów. W trakcie wędrówki nie zabraknie konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy gatunek mrocznych pomiotów oraz Piekielny Golem i Widmowy Smok. Przebudzenie wprowadzi także możliwość zmiany dotychczasowych atrybutów prowadzonych postaci. Nie zabraknie również nowych czarów, przedmiotów, specjalizacji i umiejętności, a także zostanie podwyższony maksymalny poziom doświadczenia dla członków drużyny. Ponadto w trakcie zabawy do gracza będzie mogło przyłączyć się pięć nowych postaci. Przygodę z dodatku będzie można rozegrać zarówno już wcześniej stworzonymi postaciami, jak i zebrać zupełnie nową drużynę.

Dragon Age Początek ? Przebudzenie jest dowodem na przywiązanie BioWare do społeczności fanów. Chcemy dostarczyć graczom nową historię poszerzającą ich wiedzę o mrocznym świecie fantasy, który kochają i chcą poznać jeszcze lepiej - powiedział dr Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare i główny menadżer odpowiedzialny za produkty RPG/MMO w Electronic Arts. Odkrywanie tajemnic i motywacji stojących za działaniami mrocznych pomiotów, pomimo pokonania Arcydemona, będzie niewątpliwie bardzo interesujące dla całej społeczności fanów.

Więcej informacji na temat Dragon Age Początek - Przebudzenie znajduje się na oficjalnej stronie www.dragonage.pl oraz na www.ea.pl.

-Vaticinator
STRONY Z NEWSAMI:

Przejdź do strony 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83
Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.
Po pierwsze, podaj swój nick:

zmiany, zmiany
Figurki - Nowa kategoria prac w Galerii
FAQ | ZAPROPONUJ NEWSA
WIEŚCI Z KRÓLESTWA:
magor Nowy felieton
2005-06-23 15:37

W naszej Bibliotece w dziale "publicystyka" pojawił się nowy felieton napisany przez Nerborna. Jeśli nie masz ochoty go szukać, wystarczy, że klikniesz tutaj.

-Vaticinator
magor Nowe opowiadanie
2005-06-22 11:28

W naszej Bibliotece pojawiło się kolejne opowiadanie Ezopa, które nosi tytuł: "Rozdroża". Miłej lektury. Znajdziesz je tutaj

-Vaticinator
magor Nowości w Galerii
2005-06-09 18:33

Quellen zdecydowała się zamieścić w Naszej Galerii swoje rysunki. Miłego oglądania.

-Vaticinator
magor Nowy mieszkaniec
2005-06-05 20:47

Z dniem dzisiejszym zamieszkał u Nas Morgius.

-Vaticinator
magor Altruista w Magorze :)
2005-05-24 00:36

Od dzisiaj wszystkie prace związane z WFRP proszę kierować do Xaplana. On będzie je oceniał. Oto jego email: xaplan@poczta.onet.pl

-Vaticinator
magor Nowe opowiadanie
2005-05-23 14:01

Ezop przysłał Nam swoje pierwsze opowiadanie, pt.: "Hybrydy". Akcja rozgrywa się w świecie s-f, a fabuły zdradzać nie będę. Naprawdę WARTO przeczytać.

-Vaticinator
magor Powrócił dawny mieszkaniec
2005-05-18 21:03

W dniu dzisiejszym zamieszkał u Nas Darkous, który dawno temu był w Magorze i starsi mieszkańcy pewnie go pamiętają. Życzcie mu dużo sił do pracy :)

-Vaticinator
magor #2 Czarnego Kruka już jest!
2005-05-17 23:14

Drugi numer internetowego pisma o RPG i fantastyce "Czarny Kruk" jest już dostępny. Możecie go ściągnąć klikając tutaj.

-Silfour
magor Wygnani
2005-05-09 19:54

Z dniem dzisiejszym do opuszczenia Królestwa zmuszeni zostali: Khraa, Sawlo, Sir Karnal, Siri. Powodem jest brak aktywności w życiu Królestwa Magor.

-Vaticinator
magor Powrót
2005-05-08 15:01

W związku z moim powrotem na tron dnia dziewiątego maja 2005 (poniedziałek) ogłaszam spotkanie w Gospodzie Magorowej, tego samego dnia o godzinie 19:00.

-Vaticinator
Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 44.222.64.76