Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się. Po pierwsze
podaj swój nick:

WARSZTAT

Wierwsze promienie Soel przepędziły mrok z placu budowy, jaki zajmował dość dużą część trzeciego kręgu murów obronnych. Drewniany szkielet budynku wzrastał wysoko, dając na razie jedynie mgliste wyobrażenie ostatecznego kształtu rodzącej się powoli budowli. Obok nagiego jeszcze stelażu piętrzyły się stosy materiałów budowlanych, beli drewna, obrobionych desek i kamieni. Wszystko to miało już wkrótce zamienić się w nowy Warsztat.

Niedługo po tym, jak Soel pobłogosławiła kolejny dzień budowy, na placu rozbrzmiał stukot młotków i nawoływania robotników. Choć praca nie należała do lekkich, nie słychać było narzekań. Czy to ze względu na przychylność Bogiń, czy też ze względu na osobiste zaangażowanie Króla i Radnych w projekt, trudno było orzec. A może Mieszkańcy sami czuli, że to jest jedna z tych zapowiadanych już podczas Ekwinokcjum Wiosennego zmian na lepsze?

Niezależnie od przyczyny, faktem było, że oto powstawał nowy budynek. Od dawna oczekiwane miejsce, w którym Mieszkańcy będą mogli brać na Warsztat swoje dzieła i przy pomocy innych doprowadzać je do perfekcji.

Pozostaje mieć nadzieję, że robotnikom nie braknie zapału i już wkrótce wrota Warsztatu zostaną otworzone dla wszystkich.

Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 44.222.64.76