losowe inne prace z tej kategorii:
Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się. Po pierwsze
podaj swój nick:
Wróc do menu: publicystyka

"Strefa różu"
Jak zapewne wiemy sklepy z ubraniami są, będą i były w sumie zawsze. Jednak ostatnimi czasy pojawiła się dziwna rzecz. Sklepy jeno dla kobiet. I to nie zwykłe sklepy gdzie nawet facet może wejść i, co prawda nie spodoba mu się nic, najwyżej weźmie coś dla żony/dziewczyny. Ja mówię o sklepach, po wejściu do których oczy po prostu bolą od wszechobecnego różu. Nawet możemy wywąchać ten kolor. Niesamowicie słodki zapach. Aż głowa boli. Niedawno z kolegą prześliśmy obok takiego jednego. Przeszedłem obok i zabolały mnie oczy. Musiałem się wrócić (akcja dziala się w korytarzu na piętrze z jednymi schodami), spojrzałem jeszcze raz i zabolały mnie jeszcze bardziej. Niepotrzebnie odwróciłem głowę bo poczułem ten zapach i mnie kiwnęło. Niestety, takie są fuckty. Co dziwniejsze niektórzy kolesie też tam zaglądają :|. Wychodzą z pustymi rękoma, ale wchodzą tam. Ciągnie ich chyba ten zapach. Ostatnio nawet koleżanka mi powiedziała że jej zdaniem facet, który ma różowe jakieś ciuchy i słucha kobitek (typu BS czy inna Shakira) to ma jakieś zaburzenia - taki pedziowaty. Chłop to powienien być chłop - techno, hh (nie lubię obu, ale dla faceta dobre), punk, roch, metal itp. A nie kurde Britnej. Czasem jak mija się taką różową parę po prostu szybciej czuć ich intenstywny zapach (przyprawiający o bóle) niż zobaczyć ten bijący róż. Zwykle połączony z bląd włosami. Dobra, kończę, bo zaczynam to czuć już i łeb mnie pobolewa. Pozdrawiaam czytających.


KOMENTARZE:

Tylda (~) oznacza podpis osoby niezarejestrowanej.


2006-03-09 20:48    IP: brak danych


śmieje się aż spada z krzesła dzieuo cudownie oddaje estetykę sklepów (która jest do bani) nienawidzę różu i zgadzam sie że kolo ten jest pedziowaty(nie obrażając pedziów oczywiście):)
--
~Wadera


2006-12-05 21:15    IP: 217.172.243.239


Bardzo...ciekawe ;)
--
~Angcoranna


2008-05-26 22:06    IP: 83.28.100.122


Britney jest super i różowy jest najlepszy ;d Wolę ją od wokalisty Feel, który swoim piskliwym głosikiem doprowadza mnie do stanów lękowych. Różowy jest ślicznym kolorem ale oczywiście nie w dużych ilościach i nie z połączeniem z blond głową i tipsami :)
--
~Agata


DODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 7*:Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 3.236.222.124