Wróć do strony głównej

konwent Wielkimi krokami zbliża się VIII Wrocławski Dzień Grania w RPG!
2014-03-11 08:40

Impreza promuje wyobraźnię i "gimnastykę" umysłu. Dodajmy do tego zabawę w role i sporo frajdy. Czyli cały dzień z RPG!

Ta edycja, odbywać się będzie w eleganckim budynku B-4, należącym do Politechniki Wrocławskiej i leżącym w głównym kampusie, nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Organizatorzy będą mieli przygotowane dla Was nie tylko sale do gier, ale również podręczniki, kartki, ołówki i liczne zachęty.
Każdy jest mile widziany - starsi i młodsi, studenci i uczniowie, miłośnicy Fantasy; SF oraz dobrych historii. Panie i Panowie. Wstęp, naturalnie, wolny, bo wyobraźnia jest przecież za darmo!

Nigdy nie grałeś/grałaś w gry RPG? Coś tam wiesz o zabawach w teatr i rzucaniu kostkami, ale nie rozumiesz o co z tym wszystkim chodzi? Bez obaw! Doświadczeni Gracze i Mistrzowie Gry chętnie udzielą informacji i zaproszą do zabawy.

Zaraz po rozpoczęciu imprezy, o godzinie 10:00, będzie miała początek pierwsza seria gier. Po godzinie 14:00 zaprosimy na przerwę obiadową, a około 15:00 rozpocznie się druga, popołudniowa seria gier. Czyli cały dzień grania.
Dla zapobiegliwych, uruchomiony został formularz do zgłaszania sesji (jako Mistrz Gry) jak i zaklepywaniu miejsc (jako Gracze).

Zapisy i zgłoszenia na stronie: dzienrpg.niril.pl
Vaticinator

KOMENTARZE:

Brak komentarzy


DODAJ KOMENTARZ

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Podaj swoje imię*:
Podaj swój adres email:
Zapisz słownie cyfrę 5*:Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.
Po pierwsze, podaj swój nick:

zmiany, zmiany
Figurki - Nowa kategoria prac w Galerii
WEJDŹ NA FORUM | FAQ | ZAPROPONUJ NEWSA
Zawarte tu prace moża wykorzystywać tylko za wyraźną zgodą autorów | Magor 1999-2018 | Idea, gfx & code: Vaticinator | Twoje IP: 44.222.64.76